Плавець акули

"Озирнулася та побачила плавник": акула шокувала туристів своєю появою на курорті – відео

Shutterstock

"Рятувальник почав свистіти..."

Пляж Меланара (Канарські острови, Іспанія) закрили після повідомлень про акулу, що з'явилася у прибережних водах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

За словами очевидців, відпочивальники в паніці вибігали з води, кричачи від страху, в той час, як тварина борсалася на мілководді.

"Рятувальник почав свистіти й вимагати, щоб усі вийшли з води. Я озирнулася й побачила плавник акули", – поділилася туристка.

"Плавник був приблизно в семи дюймах від води, і ми почали бігти до берега так швидко, як тільки могли", – додала її подруга.

Берегова охорона використала гідроцикли, щоб зловити акулу, але остання втекла та з того часу її ніхто не бачив. Зараз незрозуміло, чи буде дозволено туристам заходити у воду найближчим часом. Місцева влада закликала зберігати спокій і дотримуватися всіх вказівок рятувальників.

Імовірно, це була акула-молот, яка може виростати до 6 метрів у довжину і важити до 453 кг. Представники цього виду вважаються нешкідливими, бо вони вкрай рідко нападають на людей.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як вчені вперше зафіксували сумно відому акулу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ