Риболовля

"Я дуже наляканий": рибалка помітив вночі очі, які світилися у воді – фото

Shutterstock

Чоловікові здалося, що за ним спостерігають і посміхаються у відповідь

Після ночі на риболовлі Джо О'Раруссі стикнувся з двома рибами, які виглядали на нього з-під вод океану в Мату-Гросу (Бразилія). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Мirror.

Ці створіння вражали своїми великими розмірами та незвичайними обличчями. За словами Джо, у риб були світлі очі та щось, що схоже на посмішку, яка не змінювалася протягом усієї їхньої зустрічі.

Коли Джо повернув улов у воду, "риба-монстр", за його словами, не рухалася і продовжувала загрозливо пильнувати за ним. Вірогідно, це створіння відоме як арапайма.

За інформацією Світового акваріума Далласа, арапайма "повинна виходити на поверхню кожні 10-20 хвилин, щоб подихати повітрям, що є її характерним звичаєм і робить її легкою здобиччю для рибалок". Арапайми походять з Південної Америки та відомі своїми величезними розмірами.

У них є зябра, які дозволяють їм забирати кисень з води, але вони також можуть дихати повітрям. Ці створіння часто знаходяться неподалік від поверхні води, щоб ковтати повітря.

"Чому вони посміхаються? Я дуже наляканий", – поділився Джо.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що морський "монстр" налякав моделей в бікіні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ