"Ніколи не бачив нічого подібного": рибак зловив гігантське моторошне створіння – фото

У штаті Новий Південний Уельс (Австралія) місцевий рибалка біля узбережжя зловив 3-метрове створіння, яке має дуже гострі зуби

Джейсона Мойса вразила ця істота, а тому він вирішив поділитися фотографіями з користувачами соцмереж. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку Trapman Australia у Facebook.

Зазначимо, що цей рибак постійно ділиться цікавими історіями та розповідає про незвичайних тварин, яких він зустрічає у водоймах. Цього разу Мойс не розумів, кого саме він зловив, але першим припущенням було те, що це вугор.

Цю тварину виявили у гирлі річки Піттуотер (південний схід Австралії). Вона була з переляканими очима та печеристим ротом, а її гострі зуби нагадували вигнуті нігті.

Джейсон вже півсторіччя присвячує себе комерційній риболовлі, але ніколи не ловив подібних істот.

"Подивіться на цього величезного вугра, спійманого в Пітуотері, штат Новий Південний Уельс. Я ніколи не бачив нічого подібного. Це не щучий вугор (Pike eel) і не срібний вугор. Зуби схожі на зуби мурени. Але морда плоска", – розповів він.

Звісно ж, фото з "монстром" стали вірусними у соцмережах. 

Що це за тварина?

У коментарях користувачі почали припускати, що Мойс зловив морського вугра, довгохвосту мурену і зелену мурену. Однак більшість з них погодилися, що йдеться про різновид вугра.

"Строфідон або тонка гігантська мурена (Slender Giant Moray). Вони зустрічаються щонайменше на півдні, аж до південної частини Квінсленда. Складно уявити, що якась заблукала особина дісталася так далеко на південь. Але тепліша температура моря призведе до того, що це відбуватиметься частіше", – написав один з коментаторів.

Чи може це бути вугор?

Загалом вугор може досягати значних розмірів, на що впливає його конкретний вид. Звичайні особини мають довжину від 40 до 80 сантиметрів, але деякі особини можуть бути більших розмірів.

Гігантський вугор, представлений видом Conger conger, в довжину може досягати 3 метрів та важити понад 100 кг. Також вугор-пеламіда (Muraenesox cinereus), який населяє Тихий та Індійський океани, може виростати до більш ніж 1 метра.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що США страждають від величезних жаб-канібалів, яких закликають вбивати на місці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше