Серіали до Геловіну

Дівчина погано спала та бачила жахи – камера у спальні все прояснила (відео)

Shutterstock

Вона скаржилася на погане самопочуття, адже зранку відчувала втому

Дівчина не могла збагнути, чому її сон такий неспокійний, тому вирішила встановити камеру у себе в кімнаті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

Перед тим, як подивитися запис з камери, дівчина була впевнена, що їй сняться кошмари, де вона прокидається серед ночі в обіймах незнайомця у своєму ліжку.

Але блогерці пощастило, оскільки причина її безсонних ночей виявилася банальнішою. На відеозаписі було видно, як вона мирно спала разом зі своїм чоловіком, оточена своїми котами. Але опівночі на кадрах з’являється невгамовний бешкетник, який явно був незадоволений їхнім спокоєм і солодким сном.

Чорно-біле сибірське кошеня на ім'я Отіс стрибає на господиню і починає обсипати її своїми обіймами. На записі видно, як кошеня пеститься до дівчини, треться об її обличчя та обіймає лапками, не даючи їй заснути.

Судячи з часових міток на відео, кіт заважав своїй господині майже всю ніч – від опівночі до 4-ї ранку. Відео завершується, коли на екрані з'являється час – 4:30 ранку.

@meowscott

Багато людей зізналися, що не змогли б так довго терпіти настирливість свого улюбленця і відправили б його спати в інше місце. Дехто навіть позаздрив дівчині, дивуючись, наскільки сильно її кошеня любить пеститися. Адже зазвичай кота важко змусити залізти в ліжко, щоб обійматися.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що прихована камера зафіксувала в будинку жінки ситуацію, яку важко пояснити.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ