Гепард

Як Мурчик: фотограф прокинувся та побачив, що його обіймає величезний хижак – шокуючі фото

Wiki Earth / YouTube

Фотограф був приємно здивований і захоплений довірою та прихильністю небезпечної тварини

Фахівець зі зйомок дикої природи вирішив відпочити від спеки під деревом, коли раптом побачив перед собою справжнього гепарда. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WECB Radio.

Дольф Волкер – відомий фотограф, який захоплюється зйомками тварин і дикої природи. Цей неймовірний епізод стався з ним під час поїздки в заповідник Cheetah Experience в Південній Африці.

Після втрати свого собаки Волкер знайшов нове призначення у захисті тварин та підвищенні обізнаності про вимираючі види. Це привело його до участі в програмі Cheetah Experience, де леви, леопарди, сервали та гепарди шукають прихисток від різних загроз.

В один з особливо спекотних днів фотограф вирішив відпочити від спеки під деревом і заснув у тіні. Коли він прокинувся від ніжного поштовху, то виявив, що опинився в обіймах гепарда.

Коли Волкер заснув, до нього підійшов гепард на ім'я Іден. Ймовірно, він був зацікавлений присутністю людини та вирішив приєднатися до неї. Фотограф був приємно здивований і захоплений довірою та прихильністю великої кішки.

Волкер не міг упустити цю нагоду і, схопивши камеру, зафіксував цей унікальний момент. На знімках видно, що Іден не проявляв агресії, а навпаки, демонстрував ніжність до людини.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що тварина сама зробила кумедне селфі з туристами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ