Чоловік подарував синові восьминога, але припустився серйозної помилки та здивував вчених – відео

36-річний стоматолог зі США Кемерон Кліффорд захотів порадувати свого 9-річного сина Кела, який божеволів від восьминогів ще з трьох років і завжди мріяв про одного вдома

У жовтні минулого року на день народження сина батько вирішив придбати каліфорнійського двоп'ятнистого восьминога. Однак через кілька місяців це рішення стало серйозною проблемою для сім'ї. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Times.

Родина отримала 50 "сюрпризів"

Коли американець сказав своїй дитині, що можна замовити восьминога в місцевому акваріумному магазині, хлопчик зрадів до сліз.

@doctoktopus

"Його бажана мрія, його дев'ятий день народження, найбільша подія у його житті, щойно стала реальністю, і він просто зламався. Звичайно, мої друзі та родина, як ви, напевно, здогадуєтеся, сказали мені: "Тепер ти повинен купити йому це". Ти не можеш просто обіцяти, а потім змінити своє рішення і розвіяти його мрію", – розповів Кемерон.

Батько і син розпочали підготовку до приїзду домашнього восьминога, якого вони назвали Терренсом. Вони замовили для нього резервуар з морською водою, систему циркуляції води та корм.

Все це він придбав на торговому майданчику Facebook. Згідно з розрахунками родини, утримання восьминога мало обійтися в $600 на місяць.

Сім'я спочатку не розуміла, що Терренс насправді була самкою, яка почала відкладати кладку з малих яєць вже через два місяці після її прибуття. За словами фахівців, яйця були незаплідненими, а вихід яєць лише сигналізує про завершення терміну життя самки восьминога.

Проте, коли Кемерон взяв одне з яєць і розглянув його, то він був шокований. Американець натиснув на нього, після чого з яйця з'явився маленький восьминіг.

Згодом всі 50 яєць стали виводком дитинчат. Їхнім господарям довелося обладнати 50 окремих приміщень для малечі, витратити тисячі доларів на молюсків, крабів і равликів, не кажучи вже про ремонт будинку після затоплення через невелику електричну пожежу.

"Мені б хотілося, щоб я не відкрив цей клапан так, і не розлив увесь цей брудну морську воду на білий килим моїх дітей", – поскаржився батько сімейства.

Ситуація була важкою, а тому Кліффорд почав дзвонити в акваріуми та дослідницькі установи, благаючи забрати до себе маленьких створінь.

@doctoktopus

"Це величезна робота. Багато праці, емоцій, грошей і часу. Я не знаю, чи були ми повністю готові до якихось з цих проблем, але ми сподіваємося прилаштувати якнайбільше малюків в інші будинки. А для тих, які залишаться, ми придумаємо, як зберегти їх життя і взяти відповідальність. Це не конкретний план, але наразі справи в нас йдуть непогано", – підкреслив американець.

Попри важкі виклики, чоловік вважає, що він та його родина отримали дуже цікавий досвід. Також їхня історія здивувала дослідників, оскільки через два місяці після появи половина молодняка все ще жива, що є дуже високим показником виживання.

@doctoktopus

"Кожен вчений, з яким я спілкувався, завжди дивувався тим, що нам вдалося досягти таких високих показників в дитячій ванній", – сказав він.

Також Кемерон розповів, що Терренс досі у них живе, проводячи свої останні дні або тижні в акваріумі в повній самоті.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені показали рідкісного восьминога Дамбо, який "витончено плаває перед камерою".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше