Водойма

"Витончено плаває перед камерою": вчені показали рідкісного восьминога Дамбо

Shutterstock

Це найглибоководніший серед відомих восьминогів

У північній частині Тихого океану вчені зняли на відео рідкісного восьминога Дамбо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Ці кадри були зроблені під час прямої трансляції EVNautilus, що займається дослідженням Морського національного пам'ятника Папаханаумокуакеа. Восьминога Дамбо, який схожий на героя однойменного мультика, зустріли на глибині приблизно 2665 м, за 20 м до морського дна.

"Моторошний сезон вже майже настав (Гелловін – ред.), і здається, що цей восьминіг Дамбо приготувався до нього, відбиваючи світло від нашого апарату. Дивіться, як ця улюблена фанатами глибоководна істота витончено плаває перед нашою камерою, нагадуючи нам про красу цього особливого місця", – йдеться у повідомленні.

Слід зазначити, що цей восьминіг є найбільш глибоководним серед відомих восьминогів. Ці створіння не мають чорнильного мішка та не можуть змінювати свій колір. У середньому вони живуть 3-5 років.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що восьминіг поцупив у дайвера камеру та заробив йому $45 тис.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #ДАЙДЖЕСТ ГАНЬБИ мОСКОЛОТИ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.U

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ