Софія Біла

Пенсіонерка героїчно врятувала життя трьом пораненим бійцям ЗСУ на Херсонщині – відео

Філіпенко Римма / Facebook

Їй було дуже страшно, але вона не зупинилася

В одному з окупованих сіл у Херсонській області пенсіонерка Софія Біла врятувала трьох поранених бійців ЗСУ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Римми Філіпенко.

Жінка розповіла, що переховувала військових у підвалі будинку місяць і три тижні. Їй було дуже страшно, але вона намагалася допомогти хлопцям.

Військові рф у той час ходили вулицями та питали місцевих, чи переховують вони когось у себе вдома. Одного разу вони навіть навідалися до пані Софії та вистрелили їй у вікно.

Згодом окупанти сказали, що розмістяться в її будинку. Після цього пенсіонерка одного за одним вивезла поранених військових у Білозерку. Одного з них вона провезла під виглядом свого сина, свідоцтво про народження якого у неї було.

Бійці ЗСУ ще певний час переховувалися у Білозерці, поки 11 листопада минулого року цей населений пункт не визволили ЗСУ. Після цього вони продовжили службу в Силах оборони України.

Раніше ми розповідали, як фермерка з Херсонщини відлякувала загарбників.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? #ДАЙДЖЕСТ ГАНЬБИ мОСКОЛОТИ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ