Аліса

"Симпатюля": зоопарк у Рівному показав дитинча екзотичної тварини – фото

Рівненський зоопарк / Facebook

Тварина активно вивчає навколишній світ

У Рівненському зоопарку презентували нового мешканця – маленьку теличку Алісу шотландської породи корів "гайленд". Про це повідомляє "Дивогляд".

Ця тварина народилась на початку квітня і ще харчується молоком своєї матері. "Руденька симпатюля" активно вивчає навколишній світ, цікавиться всім довкола і робить радісними своїх волохатих родичів.

Порода шотландських корів "гайленд" відзначається своїм екзотичним зовнішнім виглядом – вони мають довгі роги та хвилясту шерсть, зазвичай у світло-коричневих або рудих відтінках. Ці корови часто з'являються в історичних фільмах про середньовічну Британію, а також їх можна побачити в зоопарках поряд з іншими екзотичними тваринами.

Відомо, що в королівській родині Британії є своє стадо корів породи "гайленд", яке налічує близько 100 голів та пасеться на пасовищах замку Балморал.

Гайленд – це порода корів, яка була спочатку вирощена в Шотландії. Вони відомі своєю великою масою тіла і високою виробничою продуктивністю молока. Середньовагові тварини мають міцне тіло з глибоким тулубом і великими молочними залозами. Гайландські корови зазвичай мають спокійний характер і добре пристосовані до життя на відкритому повітрі. Їх також часто використовують у кросбридингу з іншими породами для покращення генетики.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що китайський зоопарк потрапив у курйозний скандал через фальшивих панд.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ