Історія про собаку

"Розриває серце": господарі покинули цуценя та поїхали, але сумна історія на цьому не закінчилася (фото)

Daily Mail

Люди залишили маленьке цуценя посеред вулиці

Чорна німецька вівчарка Фенікс намагалася наздогнати машину своєї колишньої родини, коли та залишила її на стоянці для трейлерів Country Living у Фресно (США). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Помічниця менеджера трейлерного парку, Патріція Гарві, розповіла, що була шокована, споглядаючи, як її залишають на стоянці. Вона припускає, що колишні власники могли спробувати відвезти щеня до притулку, але виявилося, що заклад був закритий, і вони просто залишили її там.

Фенікс потрапила до місцевого центру захисту тварин, де її врятувала Мередіт Гінціг-Хейз, лікарка швидкої допомоги та засновниця некомерційної організації Regional Deployed K9 Inc and Equine Rescue.

"Той ролик розриває серце, але я дізнаюсь про такі речі кожного дня в силу своєї роботи. Різниця тільки в тому, що у цьому випадку можна побачити все на власні очі. Відчувала, що мають врятувати цю собачку, попри все. Зараз уже знайшовся потенційний опікун, якщо Фенікс не зможе залишитися зі мною", – поділилася вона.

Мередіт сподівається, що Фенікс скоро пройде спеціальне навчання та стане собакою-терапевтом для допомоги пацієнтам лікарень та хоспісів. Згідно із законодавством Каліфорнії, залишення тварини без нагляду є правопорушенням, і цей випадок нині розслідується поліцією.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як дівчина випадково відправила свою кішку в коробці з посилкою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ