Найтонший пристрій від Аpple: представлені нові iPad – ціна та характеристики  

Вчора, 7 травня, американською компанією Apple були представлені два нових планшети. Гендиректор Тім Кук стверджує, що це "найважливіший день для iPad з часів його випуску"

iPad Air

Перший анонс стосувався нового iPad Air, який вийде у двох розмірах – 11 та 13 дюймів, що є новинкою для цієї серії. Новий планшет оснащений процесором M2, який на 50% швидший за попередню модель на M1.

Камера також була перенесена для зручності горизонтального використання. Технологія матриці залишається IPS. Обсяг пам'яті доступний від 128 ГБ до 1 ТБ.

Продукт отримав підтримку Magic Keyboard і Apple Pencil. Ціни на новий iPad Air починаються від 599 доларів за 11-дюймову версію і від 799 доларів за 13-дюймову. Компанія почала приймати попередні замовлення з 7 травня, а поява пристроїв у продажу запланована на 15 травня.

iPad Pro

Другий анонс стосувався нового iPad Pro. Це перший планшет компанії Apple з OLED-дисплеєм та процесором M4.

Перехід на OLED є значною новацією для Apple, яку шанувальники iPad чекали давно. Компанія називає цей екран найкращим у світі: він у 2 рази яскравіший за LCD, який використовувався раніше, і споживає менше енергії, що підвищує автономність. Крім того, він захищений склом з нанотекстурою.

Цікаво, що товщина 13-дюймової моделі становить лише 5,1 мм – за словами Apple, це найтонший пристрій у їхній історії. Товщина 11-дюймової версії становить 5,3 мм.

Крім того, ці нові планшети мають чіп M4. Обіцяють на 50% більшу продуктивність порівняно з M2, який був у попередній версії iPad Pro. Вбудований у них рушій Neural Engine для завдань зі штучним інтелектом у 60 разів потужніший, ніж перша версія.

Ціна нових iPad Pro починається від 999 доларів за 11-дюймову версію і 1299 доларів за 13-дюймову. Продажі розпочнуться наступного тижня.

Крім того, Тім Кук згадав про WWDC 2024, яка відбудеться 10 червня. На заході продемонструють iOS 18 та інші ОС "для яблучників". Також на WWDC 2024 можуть показати нові пристрої.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Apple планує кардинальні зміни для нових моделей iPhone.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше