Телефон

Повернення "змійки": Nokia показала "нудний" телефон із цікавим дизайном – фото

HMD Global

Придбати цей пристрій буде неможливо

Компанія HMD Global, яка зараз займається випуском смартфонів під брендом Nokia, представила нову модель – розкладний телефон The Boring Phone, який має прозорий корпус та класичну "змійку". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Gizchina.

Заснований на ідеї цифрової детоксикації, цей телефон не містить стандартних додатків, браузерів, електронної пошти та інших розваг, що характерні для сучасних смартфонів.

Характеристики The Boring Phone є досить скромними. Він оснащений двома екранами: внутрішнім розміром 2,8 дюйма з роздільною здатністю QVGA і зовнішнім розміром 1,77 дюйма.

Також пристрій має одну камеру на 0,3 Мп, акумулятор на 1450 мАг, підтримку радіо та технологію 4G. Для заряджання використовується порт USB-C, а для аудіо – 3,5-мм роз'єм.

На жаль, придбати цей телефон буде неможливо, оскільки він буде розповсюджуватися як приз у різних акціях у соціальних мережах. Загалом планується випустити 5000 таких "нудних" телефонів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явилися перші рендери iPhone 16.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ