iPhone

Apple планує кардинальні зміни для нових моделей iPhone – інсайдери

Vojtech Bruzek / Unsplash

Розробники замовили нові запчастини

Компанія Apple готує нові несподівані зміни у майбутній лінійці iPhone 16. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на MacRumors.

Розробники планують замінити фізичні кнопки на смартфоні ємнісними елементами з тактильним зворотним зв'язком. Нові технології реагуватимуть на тиск, а у відповідь надаватимуть сигнал вібрації. Повідомляється, що велику кількість компонентів ємнісних кнопок Apple замовила у тайванського постачальника.

Чутки про те, що компанія може відмовитися від фізичних кнопок з'явилися минулого року. Впровадження очікувалося у iPhone 15, але цього не відбулося. Цілком імовірно, що ідея буде реалізована в iPhone 16, який випустять у вересні 2024 року.

Разом із цим, деякі інсайдери повідомляють, що тайванський підрядник почне виготовляти ємнісні компоненти лише у третьому кварталі поточного року. Враховуючи це, можна припустити, що запчастини призначені для серії смартфонів iPhone 17, які вийдуть у 2025 році.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у лінійці iPhone 16 з'являться нові кольори.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ