Панда

Таких "панд" ви ще не бачили: китайський зоопарк потрапив у курйозний скандал – фото

Shutterstock

"У нас немає справжніх панд, тому ми мусили знайти розв'язання цієї проблеми"

У зоопарку в Китаї спалахнув скандал, коли собак породи чау-чау перефарбували у панд, щоб задовольнити відвідувачів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

"Фейкові панди" були представлені у зоопарку Тайчжоу у середу, 1 травня. Працівники зоопарку обрізали гриву собакам та пофарбували їхні морди, щоб вони були схожі на китайських ведмедів, які харчуються бамбуком.

Цих "собак-панд" показували відвідувачам щодня з 8 ранку до 5 вечора. Коли обман викрили, представник зоопарку пояснив це так:

"У нас немає справжніх панд, тому ми мусили знайти метод розв'язання цієї проблеми"

Багато відвідувачів звинуватили зоопарк у жорстокому поводженні з тваринами, проте працівники стверджували, що фарба не шкодить собакам. Прессекретар зоопарку заявив, що люди теж фарбують своє волосся, а у собак довга шерсть, тому нібито можна використовувати натуральний барвник.

Власник зоомагазину в місті Ченду, Хсін Чен, також висловив свою думку з приводу цієї ситуації:

"Десять років тому природним інстинктом китайця було з'їсти собаку. Тепер, як і західні люди, ми хочемо мати їх як домашніх улюбленців. Милі породи, такі як французькі бульдоги та лабрадори, стали у нас улюбленими, але тепер всі мріють про собак-панд"

Раніше "Дивогляд" розповідав, як лев у зоопарку виявився собакою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ