Бізон

П'яний чоловік почав дражнити величезну дику тварину, але швидко про це пошкодував – відео

Shutterstock

Спочатку чоловік широко розкинув руки, начебто пропонував тварині наблизитися

У Сполучених Штатах п'яний турист почав дражнити бізона у Єллоустонському національному парку, після чого тварина атакувала його. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Tourons of Yellowstone.

Відео показує, як чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, намагався наблизитися до величезного бізона. Автомобілі на дорозі стояли з обох боків, поки турист залишався лише на кілька метрів від тварини. Свідок події фільмував все на телефон.

Спочатку чоловік широко розкинув руки, начебто пропонував тварині наблизитися. Бізон швидко підбіг, і турист відійшов від дороги. Потім він знову звернувся до бізона, широко розкидаючи руки та гарчачи на нього.

Згодом звір накинувся на чоловіка. Що сталося далі не зафіксовано на відео, але, судячи з усього, турист не постраждав.

Свідки були здивовані, чому чоловік взагалі почав конфліктувати з такою дикою твариною у її природному середовищі. Деякі закликали його повернутися до авто та засудили його за такий необдуманий вчинок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Прикарпатті покарали чоловіка, який вдарив жінку, коли рятував кішку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ