Зоряна Марченко

Популярна українська акторка розповіла про стосунки зі своїм колишнім чоловіком-росіянином

zorya_marchenko / Instagram

"Для мене це була зрада"

Зоряна Марченко, відома багатьом як зірка серіалу "Просто Надія", вперше поділилася історією про свого колишнього чоловіка з росії та їхні відносини під час війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її інтерв'ю Аліні Доротюк.

Їхній роман розпочався у 2016 році, і Марченко не розглядала його серйозно. Проте, коли стало відомо про вагітність, вона піддалася обіцянкам коханого і переїхала до росії.

За її словами, Олександр Ведменський, її колишній партнер, обіцяв забезпечити їх з дитиною, але він не виконав своїх обіцянок. Зоряна розповіла, що він пішов вчитися, залишивши її саму.

"Там нічого не було для того, щоб створювати сім'ю. Коли я перевезла туди всі речі, залишила тут усе своє життя і поїхала туди, він прийшов і сказав, що йде вчитися до Михалкова. Мовляв, це шанс, це круто. Він сказав: "Ти повинна мене підтримати. Я піду". Для мене це була зрада. Він мене кинув. Я 24 на 7 була одна", – поділилася вона.

Через два роки Марченко разом з донькою повернулася до України. Колишній чоловік на початку повномасштабної війни зателефонував актрисі та покликав її до саратова, але отримав відмову.

Актриса спочатку перебувала у Нідерландах у колишньої свекрухи, а потім повернулася в Україну. Ведменський декілька разів звертався до неї з проханням привезти доньку, але вона відмовлялася покидати свою країну.

Зараз, за словами Марченко, Ведменський майже не спілкується з донькою через її відмову відповідати на його повідомлення. Донька Агата не розуміє, чому батько підтримує режим кремля і геноцид українців.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що продюсерка "20 днів у Маріуполі" розповіла, що їй погрожували росіяни після виходу фільму.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ