Вода

Науковці відкрили новий вид восьминогів – чим вони відрізняються від своїх родичів (відео)

Matt Hardy / Unsplash

У рамках дослідження використовували підводного робота

Вчені знайшли у Коста-Риці створіння, яке є абсолютно новим унікальним видом восьминога. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Відкриття зробили у глибоководному розпліднику Dorado Outcrop, яких загалом існує три на нашій планеті. Підводні створіння мешкають на глибині 2 км у гідротермальних джерелах.

Приблизно 10 років тому вчені відвідали це місце, але тоді дійшли висновку, що воно непридатне для життя і розвитку восьминогів. Однак вони помилилися.

Відкриття зробила команда вчених під керівництвом доктора Нета Оркатта з наукової лабораторії США, а також їм допоміг доктор Хорхе Кортес із місцевого університету. Науковці вирушили на судні Schmidt Ocean Institute в Тихий океан, де, використовуючи підводного робота, 19 днів досліджували молюсків.

Новий вид отримав назву Muusoctopus. Він має маленькі та середні розміри тіла, а також це створіння позбавлене чорнильного мішка, що відрізняє його від родичів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що восьминіг поцупив у дайвера камеру та заробив йому $45 тис.

Дивіться також відео 5 каналу: ВЖЕ НАШУМІВ У СВІТІ: допрем'єрний показ фільму "ЗАЛІЗНІ МЕТЕЛИКИ" про збитий росіянами рейс MH17

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ