Море

Рибалки помітили біля берегів США унікальних великоротих акул – вражаюче відео

Shutterstock

"Найбільш невловимі акули на цій планеті"

За 50 км від американського узбережжя рибалка Девід Стабіл зустрів двох рідкісних великоротих акул, яких вдалося зафільмувати на камеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

"Цими вихідними ми з друзями порибалили біля узбережжя Сан-Дієго та зняли на відео двох найбільш невловимих акул на цій планеті", – поділився американець.

Рибалки зустріли двох пелагічних великоротих акул, також відомих як Megachasma pelagios. На думку наукової співробітниці Музею природної історії округу Лос-Анджелес Елісон Шульман-Джанігер, на відео потрапила шлюбна пара, в якій самець мав пошкоджений плавець, а самка – шрами на тілі.

Цих створінь відкрили у 1976 році, та з того часу їх зустрічали люди близько 250 разів. Наразі науковцям мало відомо про пелагічних великоротих акул. Вважається, що Megachasma pelagios живуть на глибині від 900 до 4,5 тисяч метрів. Попри моторошний вигляд, ці акули є одним із трьох видів, які вживають планктон (крім китової та гігантської акули).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені розкрили таємницю розмноження велетенських акул.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ