Дивна істота у Червоному морі

"Ніхто не знав, що це було": дайвери зустріли дивного морського "монстра", який не мав очей, вух і рота – фото

Pen News / Lukas Ostertag

У підсумку вдалося встановити, ким виявилося загадкове створіння

У Червоному морі дайвери зустріли моторошну трубоподібну істоту, яка не мала очей, вух і рота. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Спочатку про дивного "монстра" розповів німецький мандрівник Лукас Остертаг – він його зустрів поблизу рифу Сатайя (Єгипет), де займався дайвінгом.

"Воно виглядало як довга квадратна гумова труба з загостреним кінцем. Нічого подібного я раніше не бачив. Це, безумовно, було дуже дивним, тому що здавалося, що воно рухалося само по собі, і ніхто не знав, що це було. Це дійсно не було схоже ні на що мені відоме раніше. Люди з інших груп припустили, що це черв'як або якась рослина, а хтось не виключив, що це може бути медуза ", – розповів він.

Дивна істота у Червоному морі
Дивна істота у Червоному морі
Фото: Pen News / Lukas Ostertag

Чоловік припустив, що це міг бути поліп або інше морське створіння. У мережі є версія, що істота на фото може бути синофором, м'яким коралом, немертином або щупальцем медузи.

У підсумку Остертагу вдалося отримати відповідь на питання, яке його бентежило. Це стало можливим, коли з'явилися фотографії іншої групи дайверів, які пірнали поблизу нього. Виявилося, що йдеться про медузу, яку відносять до виду Thysanostoma loriferum.

Медуза Thysanostoma loriferum
Медуза Thysanostoma loriferum
Фото: Shutterstock

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Азовському морі курортники помітили загадкових створінь, яких порівняли зі "злюками-бобрами".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ