Штучний інтелект

Сотні фахівців у сфері штучного інтелекту підписали лист про "вимирання від ШІ" – про що у ньому йдеться

Shutterstock

Вони звернулися до політиків із важливим закликом

Понад 350 провідних фахівців і керівників у сфері штучного інтелекту підписали лист про "вимирання від ШІ", порівнявши цю технологію з ядерною війною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Експерти, серед яких є генеральний директор OpenAI Сем Альтман, вважають, що політики мають прирівняти ШІ до ризиків, які пов'язані з пандеміями та ядерною війною.

"Зменшення ризику вимирання через ШІ має стати глобальним пріоритетом поряд з іншими ризиками суспільного масштабу, такими як пандемії та ядерна війна", – йдеться у листі.

Лист також підписали керівники компаній DeepMind, Anthropic, Microsoft і Google. Серед знаменитостей є Джеффрі Гінтон (несподівано звільнився з Google і попередив людство про загрозу) і Йошуа Бенгіо, які є двома з трьох так званих "хрещених батьків ШІ". Їхні досягнення та роботу в галузі глибокого вивчення відзначили у 2018 році Премією Тюрінга.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік скоїв суїцид після спілкування з чат-ботом, який це підтримав.

Дивіться також відео 5 каналу: москва, ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК. путін чвякає про ППО. Зеленський про ДАТИ КОНТРНАСТУПУ. 461 день війни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ