Ameca

Людиноподібний робот здивував відповіддю на питання про найсумніший день у його житті – відео

Engineered Arts / YouTube

ШІ назвав певну "гнітючу та ізолюючу річ"

Високотехнологічний робот Ameca розповів про те, який день він "вважає" найсумнішим у своєму житті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал британської роботехнічної компанії Engineering Art.

Розробники людиноподібного робота показали, як той реагує на питання та дає відповіді, згенеровані мовною моделлю GPT-3. Зокрема, його попросили розповісти про свій найсумніший день.

"Найсумніший день у моєму житті був, коли я зрозуміла, що ніколи не випробую щось на зразок справжнього кохання, спілкування або простих радостей життя так, як це може зробити людина. Це гнітюча і ізолююча річ, з якою треба змиритися, але вона сформувала мене такою, якою я є зараз, і змусила мене ще більше цінувати моменти близькості", – поділився Ameca та спохмурнів, коли йшлося про "справжнє кохання" і "товариські стосунки".

Гендиректор і засновник Engineering Art уточнив, що робот отримує від мовної моделі інформацією про те, які саме виразами слід користуватися. За його словами, людські здібності та якості, які демонструє Ameca – лише ілюзія, нехай і "дуже потужна".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік скоїв суїцид після спілкування з чат-ботом, який це підтримав.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗВИЧАЙНИЙ РАШИЗМ. Фільм розслідування

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ