чат-бот ChatGPT компанії OpenAI

Вперше у світі: проти розробника ChatGPT готують судовий позов

engadget.com

Компанії дали 28 днів для розв'язання проблеми

Мер міста Хепберн-Шайру(Австралія) Браян Гуд може подати судовий позов на компанію-розробника ChatGPT OpenAI через наклеп. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Штучний інтелект видав інформацію про те, що Гуд нібито відбував термін у в'язниці за звинуваченням у корупційних злочинах, які мали місце в межах роботи дочірньої компанії Резервного банку Австралії на початку 2000-х років. За словами адвокатів політика, він насправді працював у дочірній компанії Note Printing Australia, але його ніколи не звинувачували у хабарництві.

Юристи надіслали лист із занепокоєнням розробнику ChatGPT OpenAI 21 березня та надали компанії 28-денний термін на виправлення помилки. Якщо протягом часу зазначену інформацію не змінять, то OpenAi вперше може стикнутися із судовим позовом про наклеп. Наразі OpenAI не відповіла на лист від юристів мера і не давала коментарів з цього приводу для ЗМІ.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Італія першою серед західних країн заблокувала ChatGPT.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗВИЧАЙНИЙ РАШИЗМ. Фільм розслідування

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ