Літаюча платформа

Розганяється до 180 км/год: французький спецназ випробує літаючу платформу – відео

Army Recognition

Пристрій функціонує на основі п'яти мініреактивних двигунів

У Франції представили літаючу платформу, яка може розігнатися до 180 км/год. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Army Recognition.

Винахід представила компанія Flyboard Air. Пристрій функціонує на основі п'яти мініреактивних двигунів, які піднімають його у повітря. В якості палива використовується гас, який зберігається в рюкзаку пасажира флайборду. 

Літаюча платформа може розганятися до 180 км/год. Вона проходитиме випробування французькими спецназівцями, яке розпочнеться вже незабаром. 

Перші випробування відбулися ще у 2019 році, але тоді апарат потребував удосконалення. Зокрема, питання викликали маневреність, надмірна витрата палива та безпека людини, яка використовує флайборд. 

"Із 2018 року ми фінансуємо проект Flyboard Air за рахунок гранту системи RAPID. Проведена робота дозволила поліпшити акустичний захист, автономність Flyboard і оптимізувати масу його двигуна", – зазначила міністерка оборони Флоренс Парлі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Opera створила віртуальне кладовище.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ