Кладовище

Opera створила віртуальне кладовище – хто там буде похований

Shutterstock

"Інтернет-кладовище – це тонкий інструмент"

Компанія Opera здійснила запуск онлайн-кладовища за назвою Gamer Graveyard, який створила команда Opera GX. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу компанії.

За словами авторів розробки, онлайн-платформу створили для геймерів, щоб вони могли попрощатися з тими, хто через життєві обов'язки покинув сферу відеоігор. Тобто, пропонується віртуально встановлювати пам'ятники живим людям, які свого роду померли як геймери.

"Річ у тому, що якщо ви вмираєте у метавсесвіті, ви, на щастя, не вмираєте в реальному житті. Але люди сумують за вами. Інтернет-кладовище – це тонкий інструмент, за допомогою якого люди можуть сказати своїм друзям, які зникли безвісти з Discord або ігор, що вони сумують за ними", – розповів глава Opera GX Мацей Кочемба.

Gamer Graveyard виконали у 8-бітному ретро-стилі. Там можна редагувати надгробки, створювати на них прощальні написи, вказувати інформацію про ігровий псевдонім і дату, коли гравця востаннє бачили онлайн. Потім пам'ятник з'явиться на віртуальному кладовищі, яке знаходиться тут.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії з'явиться телебачення для собак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ