"Стародавня Олімпія: загальне місце"

Компанія Microsoft та Мінкульт Греції створили віртуальну копію Стародавньої Олімпії

olympiacommongrounds.gr

Будь-хто з бажаючих може подивитися та вивчити стародавні пам'ятки, а також насолодитися архітектурою минулих часів

Відома по всьому світу компанія Microsoft разом із Міністерством культури та спорту Греції представили свою роботу – VR-копію Стародавньої Олімпії, більш відомої як місце проведення Олімпійських ігор. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт розробки. 

Проект, в ході якого був створений віртуальний аналог, отримав назву "Стародавня Олімпія: загальне місце". Будь-хто з бажаючих може подивитися та вивчити стародавні пам'ятки, а також насолодитися архітектурою минулих часів.

Також у проекті покажуть храм Зевса та Гери. Більш того, віртуальні відвідувачі зможуть зазирнути в середину будівлі та "прогулятися" нею.  Також можна буде побачити стадіон, на якому й проводилися Олімпійські ігри. 

Тим, хто бажає якомога краще поринути у стародавню історію, надається послуга аудіогіда, який розповість більш детально про кожну споруду. Однак, зрозуміти розповідь зможуть лише ті, хто володіє англійською або грецькою мовами.

Скористатися віртуальною копією Стародавньої Олімпії можна на офіційному сайті розробки. Також можна завантажити додаток на мобільний пристрій через Google Play або App Store.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ІТ-фахівці створили VR-путівник для подорожування Всесвітом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ