Літак

Виставка у повітрі: у Саудівській Аравії відкрили "літаючий" музей

Shutterstock

Член Королівськох комісії у справах Аль-Ули розповів, що такий спосіб допоможе залучити людей до історії, а також привернути увагу туристів.

Вчені з Саудівської Аравії створили перший у світі музей у повітрі. Як він функціонує та чи можна замовити екскурсію розповідає "Дивогляд" із посиланням на Twitter Experience AlUla.

Розробка являє собою звичайний літак, всередині якого міститься експозиція археологічних знахідок та артефактів давніх часів. 

Літак регулярно виконує рейси до стародавнього поселення Аль-Улу, тож пасажири під час польоту можуть поринути в історію.

Також увазі пасажирів та екіпажу буде представлено документальний фільм про  Саудівську Аравію, а також детальний опис кожного з артефактів, що знаходяться у "літаючому музеї". 

Член Королівськох комісії у справах Аль-Ули Філіп Джонс розповів, що такий спосіб може залучити людей до історії, а також привернути увагу туристів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Саудівській Аравії будують місто майбутнього без доріг та автомобілів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ