Неандерталець Крайн

Учені показали, який вигляд мав неандерталець із пухлиною в голові – фото

Live Scince

Історія життя прадавніх людей досить цікава. Їй приділяє увагу велика кількість вчених, які проводять дослідження та розкопки.

Зокрема, вчені-палеоантропологи знайшли на дні Північного моря частину черепа, що належала неандертальцю. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Livescience, за допомогою даного елементу їм вдалося відобразити образ цієї людини. 

Фахівці зазначають, що череп належав неандертальцю, якого називали Крайн. Він населяв нашу планету від 2,6 млн до 11,7 тис років тому. Він мешкав у Догерланді. 

Проаналізувавши частину скелета доісторичної людини та знайшовши опуклість над бровою, науковці встановили, що неандерталець страждав від пухлини, більш відомої, як інтрадиплоїчна епідермоїдна кіста.

Неандерталець Крайн
Неандерталець Крайн
Фото: Live Scince

Вчені відобразили справжній зовнішній вигляд Крайна. У цьому їм допомогли фахівці з Державного музею старожитностей Нідерландів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли молочний зуб неандертальця, який жив 43-41 тис років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ