Собака дивиться телевізор

У Великій Британії з'явиться телебачення для собак – що там будуть транслювати (фото)

Shutterstock

"Результат: упевнена, щаслива собака, у якої менше шансів розвинути стрес, тривогу через розлуку або інші пов’язані з цим проблеми"

У Великій Британії вирішили створити телеканал для песиків за назвою DogTV. Там будуть демонструвати схвалений експертами контент, який допоможе тваринам долати стрес і поведінкові проблеми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт компанії.

На DogTV цілодобово можна буде дивитися навчальні передачі тривалістю від 2 до 6 хв. Автори ідеї планують, що собаки, які залишаються на самоті, будуть у "правильній компанії" завдяки телебаченню.

Окрім цього, для господарів домашніх улюбленців теж будуть програми, де візьмуть участь кращі кінологи. Це допоможе поліпшити контакт між людьми та собаками.

При розробці контенту враховували потреби, настрій і реакцію тварин, які досліджували вчені. Зокрема, вони спеціально адаптували звук, кольори та вирівнювання камери.

"Завдяки багаторічним дослідженням створили спеціальний контент, щоб відповідати специфічним характеристикам зору та слуху собак і підтримувати їхні природні моделі поведінки. Результат: упевнений, щасливий собака, у якого менше шансів розвинути стрес, тривогу через розлуку або інші пов’язані з цим проблеми", – йдеться у повідомленні.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені з'ясували, чому собаки нахиляють голову, коли з ними розмовляють.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ