Хом'як

Анонім збільшив прибуток завдяки хом'яку, який купував і продавав криптовалюту, будучи у клітці – фото й відео

Shutterstock

За фінансовою діяльністю тварини можна спостерігати у прямій трансляції

Інвестор має хом'яка Містер Гокс, який допомагає йому торгувати криптовалютами з літа цього року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider і Protos.

Анонімний користувач створив спеціальну кімнату в клітці свого домашнього улюбленця, обладнану двома пластиковими трубами та біговим колесом. По останньому бігає тварина, яка випадково обирає одну з 30 криптовалют (наприклад, Bitcoin, Tron, Ripple's XRP і Сardano).

Датчики руху, які знаходяться у правому тунелі, змушують комп'ютерну програму купувати вибраний токен, а у лівому – продавати. Таким чином, Містер Гокс проводить торгівельні операції з кроком в €20 кожного разу, коли пробігає по одній з пластикових трубок.

Ці випадкові операції дозволили інвестору менш ніж за 3 місяці збільшити приблизно на четверть прибутковість портфеля власника – спочатку анонім вклав у криптовалюти €332, а вже у вересні активи збільшилися до €500.

Нещодавній розпродаж криптовалюти призвів до зниження прибутку, але інвестиціям досі вдається окупатися. Згідно графіку, ефективність Містера Гокса обігнала ринок біткоїнів і фондовий індекс S&P 500.

За діями тварини у реальному часі можуть спостерігати користувачі Twitch, де інвестор веде трансляції.

"Є плани надати Містеру Гоксу більше контролю і дозволити йому вибирати суму покупки, якщо інтерес до каналу зростатиме", – розповів інвестор.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що нове цуценя Ілона Маска спровокувало рекордне зростання криптовалюти.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ