Олег Ляшко

Олег Ляшко "годує родину" за допомогою майнінгу криптовалют

Фото з соцмереж

Особливий інтерес до цього прокинувся у політика одразу ж після того, як його партія не потрапила до Ради

Лідер "Радикальної партії" та колишній народний депутат Олег Ляшко зайнявся майнінгом криптовалюти Ethereum та створив власну криптоферму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Українську правду.

Особливий інтерес до майнінгу прокинувся у політика одразу ж після того, як його партія не потрапила до Верховної Ради IX скликання. Про це розповіли члени "Радикальної партії".

"У нього прямо є спеціальні програми на телефоні, він дуже уважно стежить за цінами, за тенденціями. Потім всім, кому може, про це розказує", – розповів один з однопартійців Ляшка.

Екс-нардеп стверджує, що для нього це заняття не більше ніж бізнес, який він веде із задоволенням з метою "прогодувати родину". Однак, політиці не зраджує.

"Політика – це моє життя. А бізнес – це так, тільки щоб сім’ю прогодувати. Тому так, зараз займаюсь тим, що приносить гроші, в тому числі криптовалютами", – зізнався він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Зеленський привітав українців із днем вишиванки, одягнувши російську косоворотку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ