Юлія Тимошенко догори дригом

"Валєра, куди їхать?": Ляшко, катаючи Тимошенко Чернігівщиною, провів трансляцію догори дригом

Скріншот відео

Відеозвернення політиків пройшло трішки не за планом

Лідер Радикальної партії, колишній нардеп VIII скликання Олег Ляшко влаштував спільну поїздку на Чернігівщину з лідеркою партії ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко. Ляшко нині балотуватиметься на довиборах до Верховної Ради в 208 окрузі, а Тимошенко заявила йому про свою підтримку в цьому.

Під час подорожі просто з автомобіля вони вирішили провести онлайн-трансляцію – яка, втім, пішла трішки не за планом.

Головний радикал заявив, що хтось може згадати, як вони обзивали один одного, але додав, що вони самі все пам'ятають і що "вибачились взаємно", а нині об'єднались, щоб "зупинити розвал країни". Після цього запитав, які враження у Тимошенко від Чернігівщини.

Лідерка "Батьківщини" взяла телефон і далі запис вівся вже догори дригом. А половину об'єктиву політикиня закрила пальцем. Поки Ляшко допитувався у "Валєри" куди їхати, вона традиційно посварилася на медичну реформу. Потім похвалила Ляшка, що той "нормально тримає руль".

Варто зазначити, що раніше стосунки між політиками були, м'яко кажучи, не дуже. Так, Ляшко звинувачував Тимошенко у "виведенні мільйонів доларів з держбюджету в офшори", називав "московською зозулею", "лисою драною" та закликав позбавити українського громадянства.

Та, у свою чергу, називала Ляшка "чихуахуа" та "бобіком, який тявкає за вказівкою Порошенка".

Аж поки нещодавно їх не помітили разом у китайському ресторані.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ