Павук Чорна вдова

У 15 разів отруйніший, ніж гримуча змія: українець знайшов у себе вдома одного з найнебезпечніших павуків світу

Shutterstock

Назва каракурт походить від тюркських слів qara - чорний і qurt - жах, монстр

Мешканець Ізмаїлу (Одеська область) Тарас Демидович розповів, що знайшов у своєму домі одного з найотруйніших павуків у світі – каракурта. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Збираю насос від басейну - і тут такий красень. Каракурт - отруйний павук. Його отрута в 15 разів сильніша за отруту гримучої змії і смертельна навіть для таких великих тварин, як верблюди та коні", - написав Демидович у своєму Facebook, показавши кілька знімків павука.

На фото видно, що незабаром у членистоногого з’явиться велика родина, адже там є кокон з яйцями.

Чоловік вирішив не вбивати небезпечну тварину, а переселити її разом з яйцями у тераріум.

Каракурт – павук роду чорних вдів. Цей вид поширений в Європі у Середземномор'ї, від Португалії на заході до степової України на сході. На щастя, розміри павука невеликі і кількість отрути незначна, тому смертність від укусів становить 4%.

У коментарях один із користувачів зазначив, що на фото Демидовича скоріш за все не каракурт (Latrodectus tredecimguttatus), а інший вид чорної вдови - Latrodectus lilianae, який зазвичай проживає у Португалії та Іспанії, а сила його отрути досі не досліджена.

Нагадаємо, нещодавно українців попередили про небезпечного павука з чотирма щелепами, який уміє стрибати.

Читайте також: "Зона відчуження": у Донецьку помітили на вулиці диких кабанів – фото й відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ