Археологічні розкопки у місті Кахраманмараш

Фермер виявив посеред поля кістки слона, який жив тисячі років тому – фото й відео

Arkeolojik Haber

"Подивившись на частини, ми виявили, що це майже повний скелет, і дуже цьому раді"

У Туреччині фермер знайшов скам’янілий скелет слона, який вже дослідили експерти та встановили, що він жив тисячі років тому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Arkeolojik Haber.

Це сталося у місті Кахраманмараш. Фермер Ілмаз Орчан обробляв своє поле для посіву кукурудзи на орендованому тракторі, у плуг якого потрапив твердий предмет – рештки слона.

Чоловік повідомив про це археологам, які помітили схожість знахідки зі скам'янілістю "стародавнього слона", який знаходиться в Археологічному музеї міста та жив 3-3,5 тис років тому. Вони мають на увазі скелет тварини, виявлений у цій місцевості раніше.

"Ми проводимо тут розкопки приблизно три тижні. Прибули на прохання фермера, що знайшов останки, і провели дослідження. Подивившись на частини, ми виявили, що це майже повний скелет, і дуже цьому раді", – розповіла дослідниця Яренкюр Алкан.

Наразі вчені потребують додаткових досліджень знахідки. Місце розкопок вже почали охороняти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що археологи знайшли у Марокко стародавнє "ательє", де виготовляли одяг 120 тис років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ