"Відчули щось дивне": вчені вперше спустилися у "криницю, що веде у пекло" – що вони там побачили (фото)

Спелеологи з Оману вперше в історії опинилися на дні печери Бархут, котра відома як "Криниця пекла". Ця пустельна печера, глибиною 112 метрів, примітна незвичним 30-метровим входом у вигляді круглого отвору.

Цей об'єкт розташований у провінції Ємену Аль-Махра. Учені опинилися всередині та помітили змій, мертвих тварин, печерні перли та інші об'єкти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Phys.org.

Читайте також: Боротьба з кінцем світу: учені знайшли печеру, де вікінги чекали на сатану – фото 

Професор геології Німецького технологічного університету в Омані Мохаммед аль-Кінді у компанії 7 досвідчених спелеологів спустився в печеру. Виявилося, що вона має придатне для дихання повітря, а також у ній не знайшли будь-які отруйні речовини.

"Там були змії, але вони не потурбують вас, якщо ви їх не потривожите. Ми зібрали зразки води, каменів, ґрунту і деяких мертвих тварин, але ще не проаналізували їх", – розповів експерт.

Учені також помітили печерні утворення та перли, які утворилися внаслідок капання води. Існує думка, що у Бархут потраплять віровідступники після смерті, де їх чекають муки.

"Інші вважають, що їм відрубають голови, якщо вони потраплять в печеру. Місцеві жителі стверджують, що вода у криниці пекла найгірша на Землі. Але ми знайшли тільки чисту прісну воду і навіть пили її, і з нами нічого не сталося ", – розповів Мохаммед аль-Кінді.

Печера Бархут
Печера Бархут
Фото: phys.org

Читайте також: На картах Google блогер знайшов посеред пустелі величезне прохання про порятунок – фото

Єменські чиновники не знали, що можна знайти всередині печери Бархут. Вони лише сказали, що печері вже мільйони років, але до цього, згідно офіційним даним, її ніхто не відвідував.

"Ми пішли відвідати цей район і увійшли до свердловини, досягнувши більш ніж 50-60 метрів вниз. Ми помітили всередині дивні речі. Ми також відчули щось дивне...Це загадкова ситуація", – сказав генеральний директор геологорозвідувальної служби Махри та управління мінеральними ресурсами Салах Бабхаїр.

Зазначимо, що місцеві жителі сотнями років намагаються не наближатися до печери. Це обумовлено легендою, за якою біля печери Бархут є ворота у пекло, а також її нібито населяють злі джини. 

Читайте також: Реальна містика: 10 дуже дивних історій, які неможливо пояснити

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше