Казарми від компанії ICON

У США на 3D-принтері друкують казарми – фото й відео

Icon

Особливість конструкції дозволила зробити так, що всередині взимку буде тепло, а влітку – прохолодно

У США почали будувати казарми, використовуючи 3D-принтер. Фахівці сподіваються, що вони прослужать десятиліття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Popular Mechanics.

Цим займалася компанія ICON, яка вже закінчила будувати нові казарми Нацгвардії у навчальному центрі Кемп-Свіфт у Бастроп, штат Техас. В одній казармі можна одночасно розмістити до 72 солдат.

Стіни конструкції зробили з двох шарів бетонної суміші з шаром ізоляції між ними. Завдяки цьому взимку буде тепло, а влітку – прохолодно.

Казарми від компанії ICON
Казарми від компанії ICON
Фото: Icon

Зверху поклали третій шар, який забезпечує структурне посилення та є сполучною ланкою між вертикальними шарами. Вирізи зробили для місць для дверей і вікон.

Площа казарми, яка призначена для відпочинку на вихідних, становить приблизно 350 м². За словами представника військового департаменту Техасу, ці казарми зможуть прослужити десятиліття.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США чоловік зробив справжній Бетмобіль.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ