Apple

1,5 млрд пристроям Apple загрожують шахраї – як себе захистити

Shutterstock

Це обумовлено популярною функцією

Фахівці стверджують, що технологія передачі даних  AirDrop може бути небезпечною для власників гаджетів від компанії Apple. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Це обумовлено тим, що AirDrop використовує механізм взаємної аутентифікації, щоб порівнювати телефонний номер та електронну пошту користувача з записами в адресній книзі пристрою, з яким він має обмінятися інформацією.

За словами експертів, зловмисник може скористатися конфіденційною інформацією, якщо у нього є пристрій з Wi-Fi. Для цього йому також треба бути близько до своєї потенційної жертви, що дозволить шахраю відкрити панель обміну файлами на пристрої з iOS або macOS.

Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

Фахівці з Технічного університету Дармштадта вже повідомили Apple про цю проблему, але американська компанія досі не вжила жодних заходів, щоб усунути цей недолік своїх пристроїв. Якщо користувач побоюється витоку конфіденційної інформації, то йому варто відмовитися від використання AirDrop.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Google Play з'явилися небезпечні додатки, які використовують шахраї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ