Як правильно налаштувати WhatsApp – топ-5 порад

Інколи люди необачно користуються месенджерами і не знають, що завдяки певним налаштуванням можна зберегти цілісність мобільного додатку і гаджету.

Саме тому "Дивогляд" із посиланням на ITech поділиться корисними порадами щодо використання WhatsApp.

Активація захисту

Вона має велике значення на початку використання месенджеру, бо смартфон можуть просто викрасти або розповсюдити шкідливе ПЗ. Для активації захисту PIN-кодом треба виконати наступні дії: Меню – Налаштування – Акаунт – Двофакторна перевірка. Після цього зробіть вибір зручного способу захисту.

Стороннє втручання у ваше листування

Для увімкнення цієї функції зайдіть у налаштування месенджера та натисніть "Показувати сповіщення безпеки".

WhatsApp
WhatsApp
Фото: WhatsApp

Якщо хтось зможе заволодіти акаунтом вашого співрозмовника, то ви побачите сповіщення, що Адресу співрозмовника могли підробити. У цьому випадку треба зателефонувати співрозмовнику та уточнити, чи його акаунт цілий.

Читайте також: Експерти розповіли, як безпечніше розплачуватись – смартфоном чи банківською карткою

Непередбачувані витрати тарифних ГБ

Мова йде про завантаження зображень, аудіо та інших файлів, коли ви використовуєте мобільний інтернет або знаходитеся у роумінгу. Щоб цього уникнути, треба в параметрах автозавантаження заборонити завантаження всіх медіа за допомогою роумінгу та мобільного інтернету, замість чого треба надати дозвіл лише Wi-Fi.

WhatsApp
WhatsApp
Фото: WhatsApp

Конфіденційність

У налаштуваннях персональних даних треба обирати тільки тих абонентів, номер яких ви зберегли у контактах. Для всіх інших краще бути анонімним.

WhatsApp
WhatsApp
Фото: WhatsApp

Читайте також: У смартфонах з Android знайшли додаток, який краде всі дані з вашого пристрою

Резервні копії

Їх рекомендовано вручну зберігати хоча б раз на тиждень. Для цього краще підійде власний ПК і папка з паролем, бо хакери часто атакують хмарні сервіси й отримують доступ до конфіденційних даних.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про топ-5 порад, які допоможуть збільшити "життя" батареї ноутбука.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше