Карта Google
Карта Google 5.ua

Зображення Криму частиною РФ на картах Google: у ситуацію втрутився посол України в США

  Читайте по-русски
  Втручання корпорації в інформаційну війну, яку Росія веде у світі, поширюючи дезінформацію, Чалий назвав неприпустимим

  Посол України в США Валерій Чалий звернувся до американської корпорації Google Inc. з приводу зображення окупованого Криму на картах частиною Російської Федерації.

  Про це йдеться в повідомленні Посольства України в США у Facebook.

  "Посол України в США Валерій Чалий звернувся до керівництва корпорації Google стосовно виправлення некоректного зображення українського Криму як частини Російської Федерації на деяких картах Google Maps", – йдеться в повідомленні.

  В офіційному листі посол України "зазначив чітку позицію щодо неприпустимості залучення всесвітньо відомої корпорації та пошукового сервісу Google в інформаційну війну, яку Росія веде у світі, поширюючи дезінформацію, фейки та пропаганду, як у випадку із зображенням Криму на картах".

  Чалий наголосив, що ситуація, яка склалася з некоректним зображенням Криму на Google Maps, абсолютно суперечить чіткій та незмінній позиції Адміністрації США, Конгресу США та ООН. Зокрема, він нагадав, що у Кримській декларації державний секретар США Майкл Помпео наголосив, що "Сполучені Штати ніколи не визнають спробу Росії анексувати Крим".

  Посол також відзначив продовження президентом США Дональдом Трампом надзвичайного стану, згідно із яким діють санкції проти РФ у зв’язку із окупацією Криму.

  "Представники Google неодноразово наголошували у публічних виступах та інтерв’ю, що політика корпорації Google зосереджена на розвитку інформаційних технологій поза інформаційними війнами", – йдеться в повідомленні.

  Посольство України в США сподівається, що всесвітньо відома корпорація і надалі дотримуватиметься таких високих стандартів та виправить некоректне зображення території Криму на всіх картах Google Maps відповідно до міжнародних норм та документів, а також офіційної позиції Сполучених Штатів.

  Нагадаємо, компанія Google для російських користувачів зображує окупований Крим частиною території Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  ГПУ затримала людей, що намагалися дати 5 млн грн хабаря кандидату Юрію Тимошенку
  Наступний матеріал
  Сили ООС ліквідували 2-х терористів та одну бойову техніку противника – штаб
  Loading...

  Мати скандальних ANNA MARIA причетна до репресій в анексованому Криму – Чийгоз

  Чийгоз розповів про настрої населення в Криму: "Хто живе в Криму, розуміє, що треба вижити і дочекатися"

  Кого з кандидатів у президенти вирішив підтримати Меджліс кримськотатарського народу – Чийгоз

  МЗС України й Посольство США назвали затримання архієпископа Климента в Криму неприпустимим – заяви

  Архієпископ Климент: Окупанти не закрили справу проти мене, досі є небезпека переслідування

  Невипадкова окупація: як кримський сценарій був відпрацьований ще в Нагірному Карабасі в 90-х роках