Європарламент
Європарламент www.noi.md

Європарламент створить комісію для вивчення "панамських документів"

  Конференція президії Європарламенту в складі голови парламенту і лідерів політичних груп одностайно підтримала в четвер пропозицію створити комісію з розслідування "панамських документів"

  У "панамських документах" є докладна інформація про офшорні компанії та їх справжніх бенефіціарів. У повідомленні йдеться, що мандат цієї комісії буде затверджено 4 травня тією ж конференцією і винесено на травневу пленарну сесію Європарламенту в Страсбурзі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Зазначається, що за регламентом Європарламент, коли цього вимагають не менше чверті його членів, може створювати комісії з розслідування імовірних порушень союзного законодавства або несумлінного управління, якщо це стосується установи або органу ЄС, уряду країни ЄС або осіб, уповноважених союзним законом.

  Нагадаємо, 3 квітня в розпорядженні найбільших світових ЗМІ опинилися мільйони документів, в яких вказується, що панамська компанія Mossack Fonseca допомагала клієнтам відмивати гроші, уникати санкцій і уникати сплати податків. У документах згадуються 72 нинішні або колишні керівники держав, а також високопоставлені чиновники, бізнесмени та діячі культури.

  Генеральна прокуратура Панами 5 квітня заявила про готовність почати розслідування випадків незаконного створення офшорних компаній, згаданих у "панамських документах".

  Засновник Mossack Fonseca заявив, що компанія не причетна до протизаконної діяльності, і назвав публікацію матеріалів злочином.

  Як повідомляв 5.ua, 9 квітня 2016 року обшукали офіси панамської компанії Mossack Fonseca у Сальвадорі

  Попередній матеріал
  Життя Савченко під загрозою: США знову закликали Росію негайно звільнити бранку
  Наступний матеріал
  Розмова Порошенка і Байдена: реакція на новий уряд та мільярд доларів для України
  Теги:
  Loading...

  Путін зізнався, що інформація про його офшори з "Панамського архіву" достовірна

  У штаб-квартирі Mossack Fonseca в Панамі провели обшуки

  Порошенко про "панамські документи": Компанії в офшорах не для того, щоб ухилитися від податків, а щоб відійти від управління бізнесом

  Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту