businessvisit.com.ua

Єврокомісія внесла до "чорного списку" 23 країни: стало відомо чому

  Унаслідок внесення цих країн до списку, банки та інші установи будуть зобов'язані проводити посилені перевірки фінансових операцій

  З метою захисту фінансової системи ЄС шляхом ефективнішого запобігання відмиванню коштів та ризикам фінансування тероризму Європейська комісія ухвалила рішення внести 23 країни і території до списку держав, які демонструють недоліки в цьому аспекті. Про таке повідомив "УНІАН".

  Слід зазначити, що до цього списку потрапили Афганістан, Американське Самоа, Багамські острови, Ботсвана, Північна Корея, Ефіопія, Гана, Гуам, Іран, Ірак, Лівія, Нігерія, Пакистан, Панама, Пуерто-Ріко, Самоа, Саудівська Аравія, Шрі Ланка, Сирія, Трінідад і Тобаго, Туніс, Американські Віргінські острови та Ємен.

  Таким чином, унаслідок внесення цих країн до списку, банки та інші установи, на які поширюються правила ЄС щодо відмивання коштів, будуть зобов'язані проводити посилені перевірки фінансових операцій за участі клієнтів та фінансових інституцій з цих 23 країн з високим ступенем ризиків. Це необхідно для ефективнішого виявлення будь-яких підозрілих фінансових потоків. 

  "Ми створили найбільш суворі стандарти у боротьбі з відмиванням коштів у світі, але ми маємо подбати, аби брудні гроші з інших країн не знаходили шляхів потрапляння в нашу фінансову систему", – зазначила комісар Європейського Союзу з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вєра Юрова.

  Вона додала, що брудні гроші є життєвим джерелом для організованої злочинності та тероризму. Тому внесеним у список країнам пропонується виправити їхні недоліки негайно. Європейська комісія готова працювати з ними для урегулювання цих питань.

  Попередній матеріал
  Ексклюзивний бренд: херсонський кавун хочуть запатентувати
  Наступний матеріал
  МЗС Молдови хоче відкликати посла з Росії: президент Додон виступив проти
  Loading...

  Спецмісія у Маріуполі: Гримчак припустив, яка кінцева мета приїзду закордонних колег

  Катастрофа MH17: 5 країн зголосилися фінансувати суд над винними

  Атака РФ в Керченській протоці: Єврокомісія направить до Маріуполя спецмісію – журналіст

  У США представили проект нових санкцій проти Росії: пропонують розбити на 2 частини

  Помпео повідомив, де в Європі Росія спробує відкрити другий фронт

  Македонії більше немає: держава змінила назву