vilingstore.net

У США представили проект нових санкцій проти Росії: пропонують розбити на 2 частини

  Друга – стосується російської агресії в Україні

  Група сенаторів США представила 13 лютого законопроект, що передбачає введення додаткових санкцій проти Росії. Це санкції у відповідь на російське втручання в роботу демократичних інститутів за кордоном, а також – за агресію в Україні.

  Авторами документа є республіканці Ліндсі Грем і Корі Гарднер, а також демократи Боб Менендез, Бен Кардін і Джин Шахін, зазначено в заяві, поширеній сенатським комітетом у закордонних справах, пише "24 канал".

  Список пропонованих санкцій розбитий на дві частини. Перша передбачає санкції у відповідь на втручання Росії в демократичні інститути за кордоном. Зокрема, сенатори США пропонують ввести санкції проти російських банків, які підтримують зусилля РФ з підриву демократичних інститутів в інших країнах.

  Крім того, автори документа вважають за потрібне ввести санкції, спрямовані на інвестиції в російські проекти по зрідженому природному газу за межами РФ. Також законопроект передбачає санкції, пов'язані з російським суверенним боргом.

  А ще американські сенатори хочуть ввести санкції стосовно російського кіберсектора. До цієї частини належать санкції щодо російських політичних фігур, олігархів і членів їхніх сімей, а також інших осіб, які сприяють незаконним і корупційним діям.

  Друга частина пропонованих санкцій стосується російської агресії в Україні. Так, сенатори пропонують внести в санкційні списки 24 працівників Федеральної служби безпеки Росії, які вважаються причетними до захоплення українських моряків у Керченській протоці.

  У відповідь на дії РФ в Україні сенатори пропонують ввести обмежувальні заходи проти кораблебудівного сектора РФ у разі, якщо Росія порушуватиме свободу судноплавства в Керченській протоці.

  До цієї частини сенатори віднесли і санкції, пов'язані з підтримкою освоєння нафтових ресурсів у Росії, і санкції щодо російських державних енергетичних проектів за межами РФ.

  Попередній матеріал
  На одному зі столичних ринків гасили пожежу
  Наступний матеріал
  Ексклюзивний бренд: херсонський кавун хочуть запатентувати
  Loading...

  США в ООН: Виведення військ РФ – єдиний шлях розв'язання конфлікту в Україні

  Архієпископ Кримський через дії РФ хоче звернутися до міжнародної спільноти з проханням

  "Україна вже має потенціал у сфері ракетної зброї": Клімкін прокоментував дії РФ стосовно ракетного договору

  Москва використовуватиме кібератаки для втручання у вибори в Україні – директор Нацрозвідки США

  Мінфін США зняв санкції з трьох компаній російського олігарха

  Пожежа біля Керченської протоки: один з танкерів був у санкційному списку США – Reuters