Курт Волкер
Курт Волкер inforesist.org

Волкер розповів, як США працюють над визволенням полонених українських моряків

За словами дипломата, Кремль використовує полонених як засіб тиску на українську владу напередодні президентських виборів

Сполучені Штати підтримують моніторингову місію в Азовському морі – це сприяло б вільному судноплавству. Крім того, виступають за розміщення миротворців ООН на окупованих районах Донецької та Луганської областей. Однак Росія блокує обидві ініціативи. Про це розповів спецпредставник Держдепу США Курт Волкер під час телефонної прес-конференції.

За його словами, Росія нині використовує полонених українських моряків як засіб тиску на українську владу напередодні президентських виборів. Саме тому їм продовжили арешт до кінця квітня.

Волкер наголошує – Вашингтон співпрацюватиме з будь-яким демократично обраним президентом. Дипломат вкотре наголосив: моряків утримують за ґратами незаконно, усі звинувачення Москви – безпідставні. США вимагає від Росії негайного звільнення військовополонених. Проти країни-агресора можуть запровадити нові санкції, додав Волкер.

"Росія незаконно утримує моряків і закидає їм неправдиві злочини для того, щоб тиснути на Україну в час президентських виборів, хоча для цього немає жодних юридичних підстав. США разом із Францією та Німеччиною тісно працюють над тим, щоб добитися визволення всіх полонених, припинення вогню та виконання Мінських домовленостей. У лютому США та ЄС переглянуть можливість продовження чи запровадження нових санкцій проти Кремля", – прокоментував спецпред.

Попередній матеріал
У зоні ООС запрацював перший експериментальний підрозділ медичної евакуації – відео
Наступний матеріал
У Києві навколо обрання нового директора школи виник скандал – подробиці
Loading...

Москва використовуватиме кібератаки для втручання у вибори в Україні – директор Нацрозвідки США

В українського військовополоненого моряка Сороки може бути паралізована рука – Новіков

Назвати речі своїми іменами: на ПАРЄ готуються вперше офіційно визнати моряків – військовополоненими

Абсурдний вирок суду РФ: адвокати всіх 24 полонених українських моряків подали апеляцію

Негайно та без жодних умов: ЄС вимагає від РФ звільнити українських моряків

МЗС про вирок для українських моряків: "Кремль повністю усвідомлює незаконність судового фарсу"