twitter / Ilya Novikov

Ілля Новіков детально розповів про абсурдність того, що закидають українським військовополоненим морякам

Слідчі закидають їм організовану групу, тобто здійснення дій внаслідок домовленості один з одним. Тобто курсант домовляється з капітаном ІІ рангу, не отримує наказ, а домовляється

В ефірі "5 каналу" російський адвокат українських військовополонених моряків Ілля Новіков розповів, що слідчі РФ закидають нашим хлопцям, та як і для чого вони це роблять. 

"Нам відомо, що до Нового року і під час Новорічних свят до деяких моряків, не до всіх, оскільки це розпочиналося з матросів, вони промацують знизу наверх, "підсажували" людей з надією, що можливо вони змінять свою позицію. Вони сподівались, що можливо хтось з матросів скаже, що я не причому, мені керівництво наказало і надасть всі покази, які від нього хоче отримати слідчий", – розповів Ілля Новіков.

"А слідчі їм закидають, що вони організованою групою, тобто домовившись один з одним, тобто курсант домовляється з капітаном ІІ рангу, не отримує наказ, а домовляється. І ця група стійка, яка давно утворилася. І вони домовились зробити не що-небудь, а порушити кордон Росії. Не здійснити контрабанду, не здійснити захоплення заручників, не здійснити теракт, а саме прийти і тріумфально показово перейти невидиму лінію на морі, таким чином посягнувши на державні основи Росії", – пояснив адвокат.

Окрім того, Ілля Новіков додав, що росіянам потрібно було перевести цю справу у категорію тяжких і лише запровадивши туди елемент організованої групи, можна було досягти цієї мети.

Детальніше про стан українських моряків, а також про інші подробиці їхнього перебування у російській буцигарні дивіться у відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Більшовицький заколот 1918-го: у Києві провели масштабну реконструкцію бою за "Арсенал"
Наступний матеріал
Тимчасова слідча комісія щодо вбивства Гандзюк проситиме ВР продовжити термін діяльності
Loading...

ПАРЄ офіційно засудила морську агресію РФ і визнала українських моряків військовополоненими

Назвати речі своїми іменами: на ПАРЄ готуються вперше офіційно визнати моряків – військовополоненими

РФ не має права використовувати українських моряків у своїй політичній грі – посольство США

Назвати все своїми іменами: підсумки дня у ПАРЄ, де розглядали російську агресію на Азові

Глава МЗС Данії виступив на захист українських моряків у полоні: вимагає санкцій проти Кремля

Українська делегація в ПАРЄ наполягатиме на питанні полонених моряків