Зайва вага
Зайва вага Depositphotos

Учені попереджають про нову епідемію, яка може виникнути через карантин

  Читайте по-русски
  Робота з дому та відчуття психосоціальної незахищеності можуть спровокувати масове ожиріння

  Данські вчені спрогнозували збільшення кількості людей з ожирінням через режим самоізоляції у зв'язку з пандемією коронавірусу. Про це повідомляє EurekAlert.

  За даними науковців, більшість людей компенсує відчуття психосоціальної незахищеності їжею. А її надмірне споживання може стати причиною появи зайвої ваги, що призведе до ожиріння та серйозніших проблем зі здоров'ям. 

  Окрім того, населення багатьох країн стикнеться з економічною кризою і відповідним зниженням доходів. Через це людям доведеться перейти на дешевші, але менш корисні продукти, які зазвичай мають високу калорійність. 

  Надмірне споживання їжі, калорійні продукти, усамітнення та низький рівень активності – усі ці чинники є прямою дорогою до ожиріння. Ускладнює ситуацію й те, що більшість компаній перейшла на домашній режим роботи. 

  На думку вчених, уряди країн мають розробити повноцінну стратегію для протидії ожирінню. Пандемія коронавірусу триває, а отже, ретельно стежити про здоров'ям громадян надзвичайно важливо.

  Окремо науковці зауважили, що психічні розлади в людей можуть розвинутися не тільки під час пандемії, а й за кілька років після неї. 

  До речі, у Великій Британії уряд вже почав боротися із надмірною вагою в населення. В країні транслюватиметься програма Better Health на радіо, телебаченні, білбордах та поширюватиметься в соцмережах. Також влада зобов'язала заклади вказувати калорійність страв у меню. 

  Попередній матеріал
  "Руда вже не йде": усі шахти "Бєларуськалію" страйкують і зупинили свою роботу
  Наступний матеріал
  НАБУ не розслідує заяву екскерівника відділу ДБР Корецького щодо тиску на "Прямий" – Ситник
  Loading...

  Як безпечно сходити в ресторан: карантинні поради від МОЗ

  Гамбургеру – 120 років: як з'явилась улюблена страва усього світу

  Нейрохарчування: як воно впливає на наш мозок та чому це так важливо у 21 столітті

  В українських СІЗО створять платні камери – рішення уряду

  "Лікар ситий – хворих менше": харківський ресторан щодня готує безоплатні обіди для медиків

  Кабмін тимчасово заборонив експорт гречки