Телеканал "Прямий"
Телеканал "Прямий" Телеканал "Прямий"

НАБУ не розслідує заяву екскерівника відділу ДБР Корецького щодо тиску на "Прямий" – Ситник

  Читайте по-русски
  Заяву направили до іншого правоохоронного органу, – заявив керівник антикорупційного бюро

  Національне антикорупційне бюро України наразі не розслідує можливі правопорушення керівників ДБР Олександра Соколова та Олександра Бабікова щодо тиску на телеканал "Прямий". Відповідну заяву раніше подавав екскерівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький.

  Про стан справ відзвітував директор НАБУ Артем Ситник на підсумковому брифінгу. За його словами, заяву Корецького передали для розслідування іншому правоохоронному органу.

  "Я цю заяву не читав особисто, але наскільки мені доповідали, то там мова нібито про протиправні дії. Але прохальна частина щодо злочинів, які нас просять зареєструвати, вони не були підслідні антикорупційному бюро. Тому, наскільки я пригадую, ми її направили за належністю. Не в ДБР", – уточнив Ситник.

  Нагадаємо, раніше начальник третього відділу управління з розслідування кримінальних правопорушень ДБР Олег Корецький написав заяву директору НАБУ Артему Ситнику про вчинення кримінального правопорушення керівниками ДБР Соколовим і Бабіковим.

  У заяві Корецький зазначив, що крім тиску та вказівок арештувати згаданий канал, керівництво бюро давало слідчому незаконну вказівку підготувати клопотання про проведення обшуків на "Прямому" для виявлення і вилучення серверів з тією ж метою – припинити діяльність телеканалу.

  Попередній матеріал
  Учені попереджають про нову епідемію, яка може виникнути через карантин
  Наступний матеріал
  Перше в Україні виробництво гусеней для БМП запрацювало в Харкові
  Loading...