Уряд заборонив експорт гречки
Уряд заборонив експорт гречки Фото прес-служби Мінекономрозвитку

Кабмін тимчасово заборонив експорт гречки

  Читайте по-русски
  Раніше свої кордони для експорту гречки закрили також Білорусь, Росія і Казахстан

  Кабінет Міністрів України тимчасово заборонив експорт гречки – обмеження діятиме до 1 липня 2020 року. Відповідну постанову уряд ухвалив на позачерговому засіданні напередодні, 2 квітня.

  "Так, постановою запроваджується тимчасовий – до 1.07.2020 року – режим ліцензування та квотування експорту гречки та зерна гречки лущеного (без плодової оболонки). Зокрема, встановлено нульовий обсяг квоти для зазначених товарів", – уточнює у своєму повідомленні Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  Як пояснили у відомстві, заборона на експорт гречки є тимчасовим заходом, необхідним для захисту внутрішнього ринку. У міністерстві поінформували, що свої кордони для експорту гречки тимчасово закрили також Білорусь, Росія і Казахстан.

  "Зараз ситуація на українському ринку є стабільною. Уряд весь час має діалог із виробниками та рітейлерами. Україна вестиме переговори з головними країнами-виробниками щодо зняття заборон із метою підтримання міжнародної продовольчої безпеки та відновлення нормальних умов міжнародної торгівлі", – наголосили в Кабміні.

  Також Мінекономіки закликатиме українських аграріїв збільшувати посівні площі під гречку.

  Нагадаємо, Кабмін затвердив програму своєї діяльності – що вона передбачає.

  Попередній матеріал
  На штучній вентиляції легень перебувають 16 пацієнтів із коронавірусом – МОЗ
  Наступний матеріал
  Скільки українців вважають неуспішними дії влади у вирішенні конфлікту на Донбасі – соцопитування
  Loading...