Донбас
Донбас Міноборони

Скільки українців вважають неуспішними дії влади у вирішенні конфлікту на Донбасі – соцопитування

  Читайте по-русски
  Успішною в питанні вирішення конфлікту на сході владу вважають лише 12% респондентів

  70% опитаних громадян України вважають, що дії української влади у питанні вирішення конфлікту на Донбасі є неуспішними. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), передає УНІАН.

  Оцінюючи успішність влади у питанні вирішення конфлікту на Донбасі, 12% респондентів вважають, що влада успішна (з них 11% – скоріше успішно і 1% – дуже успішно), а 70% – що неуспішна (з них 40% – повністю неуспішно і 30% – скоріше неуспішно). Ще 18% респондентів не змогли відповісти. 75% громадян вважають боротьбу з корупцією на вищих щаблях влади неуспішною (з них 52% – повністю неуспішною і 23% – скоріше неуспішною), бачать успіх 10% (з них 9% – скоріше успішно і 1% – дуже успішно). Ще 15% не змогли відповісти.

  Також більшість українців не бачить просування в розслідуванні резонансних кримінальних справ: так думають 65% респондентів (із них 46% – повністю не успішно і 21% – скоріше неуспішно), відзначають успіх лише 9% (з них 8% – скоріше успішно і 1% – дуже успішно). 24% – не змогли відповісти.

  Крім того, 62% опитаних не бачать успіхів нової влади у справі зниження тарифів на ЖКГ, 24% – бачать, 14% – не змогли відповісти.

  Нагадаємо, згідно з результатами опитування SOCIS, якби вибори до Верховної Ради відбувалися зараз, до парламенту потрапили б чотири політичні сили.

  Попередній матеріал
  Кабмін тимчасово заборонив експорт гречки
  Наступний матеріал
  Ситуація з COVID-19 у Києві: уже 189 людей мають підтверджений діагноз
  Loading...

  Яка кількість українців бачить реальну загрозу поширення коронавірусу – опитування

  У Києві попрощалися з Іриною Бекешкіною

  Пішла з життя відома соціологиня Ірина Бекешкіна

  Опитування: "Європейська солідарність" у Львові впевнено лідирує, "Слуги" – на п'ятому місці

  В Україні з 2013 року вдвічі зросла кількість людей, які вважають 8 березня звичайним днем

  60% українців позитивно ставляться до ПЦУ – опитування