Центр Києва
Центр Києва 24tv.ua

У США пояснили, що означає зміна написання Kiev на Kyiv

  Читайте по-русски
  Раніше для офіційних установ США допускалося два варіанти – Kiev та Kyiv

  Віднині єдиним варіантом написання назви столиці України для уряду США є Kyiv. Таке пояснення надали "BBC Україна" у Раді США з географічних назв (BGN).

  Раніше для офіційних установ США допускалося два варіанти – Kiev та Kyiv.

  "Департамент США рекомендував Раді з географічних назв припинити вживання "Kiev" у якості загальноприйнятої назви", – повідомив в коментарі для "BBC Україна" представник Державного департаменту в Раді США з географічних назв Лео Діллон.

  "Рішення Ради США з географічних назв прийняти таку зміну означає, що написання Kiev більше не є офіційним варіантом для федерального уряду США, і натомість офіційним є лише написання Kyiv", – зазначив Діллон.

  Він додав, що Державний департамент США рекомендував такі зміни, оскільки схвалене написання "Kyiv" відображає українське написання назви столиці і тим самим визнає історію та мову України.

  Як повідомляв 5.UA, 12 червня Посольство України в США повідомило, що Рада США з географічних назв розглянула звернення Посла України Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv у міжнародній базі. Позицію посла підтримали зверненням членів Українського Кокусу Конгресу США, а також Український Конгресовий Комітет Америки, зазначило посольство. За даними диппредставництва, відповідні зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв внесуть 17 червня.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Ми демонструємо нашим ворогам, що Україна живе, розвивається і рухається до Європи
  Наступний матеріал
  Працювали ворожі міномети та БМП: на передовій поранені двоє українських захисників
  Loading...