#KyivNotKiev: Цюрих
#KyivNotKiev: Цюрих Twitter

#KyivNotKiev: найбільший аеропорт Швейцарії почав правильно писати назву української столиці

  Читайте по-русски
  Відтепер інформаційне табло авіарейсів висвітлює столицю України як Kyiv

  Міжнародний аеропорт швейцарського міста Цюрих почав використовувати назву Києва латиницею відповідно до правил української транслітерації. Про таке йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці кампанії #CorrectUA.

  "Один із найзавантаженіших аеропортів Центральної Європи, найбільший міжнародний аеропорт та головний транзитний хаб Швейцарії змінив #KyivNotKiev. Щиро дякуємо колегам @UKRinCHE за успішні результати переговорів, а адміністрації аеропорту – за підтримку", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, раніше аеропорт Мюнхена першим у Німеччині долучився до української кампанії щодо коректного вживання назви столиці України латиницею.

  За крок до літа туристичні агенції посилено облаштовують українцям відпустки на закордонних морях. Збільшений попит – збільшені навантаження на перевізників. Які будуть наслідки? Чи не чекати відпочивальникам низки скандалів із добовими очікуваннями, коли відвезуть на моря або вчасно звідти повернуть?

  Попередній матеріал
  Був не сам: стало відомо, з ким Коломойський повернувся до України
  Наступний матеріал
  Якщо б Україна створила умови для працевлаштування заробітчан всередині країни, то могла б збільшити ВВП на $60 млрд – експерт
  Loading...