#KyivNotKiev: Цюрих
#KyivNotKiev: Цюрих Twitter

#KyivNotKiev: найбільший аеропорт Швейцарії почав правильно писати назву української столиці

  Читайте російською
  Відтепер інформаційне табло авіарейсів висвітлює столицю України як Kyiv

  Міжнародний аеропорт швейцарського міста Цюрих почав використовувати назву Києва латиницею відповідно до правил української транслітерації. Про таке йдеться у повідомленні на Twitter-сторінці кампанії #CorrectUA.

  "Один із найзавантаженіших аеропортів Центральної Європи, найбільший міжнародний аеропорт та головний транзитний хаб Швейцарії змінив #KyivNotKiev. Щиро дякуємо колегам @UKRinCHE за успішні результати переговорів, а адміністрації аеропорту – за підтримку", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, раніше аеропорт Мюнхена першим у Німеччині долучився до української кампанії щодо коректного вживання назви столиці України латиницею.

  За крок до літа туристичні агенції посилено облаштовують українцям відпустки на закордонних морях. Збільшений попит – збільшені навантаження на перевізників. Які будуть наслідки? Чи не чекати відпочивальникам низки скандалів із добовими очікуваннями, коли відвезуть на моря або вчасно звідти повернуть?

  Попередній матеріал
  Народжені у вишиванках: чернівецьким новонародженим подарували вишиті сорочечки
  Наступний матеріал
  Якщо б Україна створила умови для працевлаштування заробітчан всередині країни, то могла б збільшити ВВП на $60 млрд – експерт