Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо"
Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо" eurosolidarity.org

Порошенко: Ми демонструємо нашим ворогам, що Україна живе, розвивається і рухається до Європи

Читайте по-русски
Україна більше ніколи не повернеться до російської імперії, наголосив п'ятий президент України

Велелюдні карпатські фестивалі Via Carpatia та "Полонинське літо",  які вже стали традиційними і щоліта перетворюють Гуцульщину на культурну столицю країни, – це доказ того, що Україна живе, розвивається і стрімко рухається до своєї європейської мети. Про таке заявив п'ятий президент України, голова партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко під час виступу  на традиційному гуцульському фестивалі "Полонинське літо".

Порошенко сказав: "Надзвичайно важливо, щоб свято "Полонинського літа" обов'язково проводилось щороку. Аби ворог бачив – Україна живе та рухається в бік Європейського Союзу! Єднання довкола команди "Європейської Солідарності" – це гарантія того, що Україна більше ніколи не повернеться до російської імперії".

Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо"
Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо"eurosolidarity.org

Окрім того, п'ятий президент відвідав святкове богослужіння в унікальному храмі Різдва Пресвятої Богородиці у селі Криворівня на Івано-Франківщині та привітав прихожан зі світлим святом Трійці.

Храм, який діє понад три із половиною століття, цього року вперше зустрічає найбільші релігійні свята у складі вільної автокефальної Православної церкви України.

Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо"
Петро Порошенко відвідав традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо"eurosolidarity.org

Порошенко зауважив: "Я хочу подякувати кожному з вас за ці 5 років нашого єднання, розвитку і творення фундаменту України. Ми створили українську автокефальну,  незалежну від Москви православну церкву. Ми ухвалили закон, який захищає нашу мову – і в цьому є значний внесок наших депутатів, зокрема і Миколи Княжицького. Ми практично "з нуля" створили Збройні сили України. Ми бачимо відродження наших культурних традицій, ми бачимо, що у нас є всі підстави рухати нашу країну вперед. Я дякую кожному з вас за цей внесок!".

Як повідомляв 5.UA, 24 травня 2019 року партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" змінила найменування на "Європейська солідарність". 30 травня Порошенко приєднався до партії "ЄС" і оприлюднив номер партквитка. Згодом стало відомо, що до партії приєдналася і Ірина Геращенко. Приєднався до партії і Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович

Попередній матеріал
Поліція назвала ймовірні причини вибуху в центрі Києва
Наступний матеріал
У США пояснили, що означає зміна написання Kiev на Kyiv
Loading...